Обмін та повернення товару

На товари в нашому магазині надається гарантія, що підтверджує зобов'язання щодо відсутності у товарі дефектів. Гарантія надається терміном на 5 років.
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ви можете обміняти або повернути товар упродовж 14 днів після покупки. Це гарантує вам Закон «Про захист прав споживача».

Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:

  • товар не був у вжитку та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інших механічних пошкоджень;
  • товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
  • збережено розрахунковий документ.
  • Тобто ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний або повернути гроші, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

ДЕ І ЯК МОЖНА ПРОВЕСТИ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

  • Обмінювати чи повернути товар можна у нашому магазині mokudesign.com.ua. Для цього необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом, вказати номер замовлення або П.І.Б. на кого було оформлено замовлення.
  • Обмін та повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця на протязі 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Обмін товарів неналежної якості здійснюється за рахунок продавця в період гарантійного обслуговування за умови збереження товарного вигляду купленого товару, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.